Yenitelefon
Android Faydalı Uygulama İOS Mobil Yazılım

Yeni Telefonunuza Faydalı olacak 5 Uyguluma!

DU Battery Saver, Telefon veya tabletinizin pili çabuk mu bitiyor? Du Battery Saver sizin yerinize cihazınızdaki açık uygulamaları kapatıp pil tasarufu yapmanızı sağlar.

 

musiXmatch, cihazınızda yüklü olan müzik dinleme, bulma ve şarkı sözü uygulamalarını silmenize sebep olabilecek bir uygulama. Shazam alternatifi olarak kullanabileceğiniz musiXmatch ile radyo, televizyon veya bulunduğunuz ortamda çalan müziği dinleterek ismini bulabilirsiniz. Ayrıca musiXmatch’in otomatik şarkı sözü bulma özelliği sayesinde internetten şarkı sözlerini aramanıza gerek kalmayacak.

 

 

FlySo – Social Networks, Facebook, Twitter, Instagram ve Google+ gibi hesapları tek bir arada toplayan uygulama.

OGYouTube, YouTube’tan direk olarak Android cihazının hafızasına herhangi bir videoyu indirmeni sağlayan çok özel bir YouTube istemcisidir. Daha iyisi, videoları istediğin çözünürlükte ve hatta MP3 formatında bile indirebilirsin. Aynı zamanda videoları arka planda oynatabilirsiniz.

B612, Kamera uygulaması B612 ile Instagram’da paylaşmak üzere harika selfieler çekebilirsiniz. Uygulama içerisindeki zengin filtre ve efekt kütüphanesini başka bir uygulamada bulmanız mümkün değil.

Yazar hakkında

Saitcan TAKILAN

Bilgisayar programcısı, Proje geliştiricisi, Ağ ve Teknoloji tutkunu.

1 Yorum var

Yorum yazmak için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir