Faydalı Uygulama Mobil Yazılım

Sizin İçin Faydalı Olacak 5 Mobil Eğitim Uygulaması!

Merhaba okurlar bu makalede sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz 5 mobil eğitim uygulama önerisinde bulunduk. Bu uygulamalar sayesinde yabancı dilinizi geliştirebilir, geometri'den fiziğe tüm problemleri bu uygulamalar sayesinde çözebilirsiniz.

 

 

 

 

  1. My Open Courses

  • Mühendislikten iş yönetimine, matematikten fiziğe pek çok farklı alanda eğitimler alabileceğiniz uygulama.

 

 

 

 

  1. Udemy

  • Türk girişimciler tarafından hayata geçirilen çevrimiçi eğitim platformu Udemy 53 farklı dilde hizmet vermektedir. Video tabanlı bir eğitim sistemi 

 

 

 

 

  1. Photomath – Kameralı Hesap Makinesı

  • Dört işlem ve denklem çözümlerini kamera ile çözebileceğiniz aynı zamanda matematik işlemlerini kamera sayesinde öğrenebileceğiniz harika bir eğitim uygulaması.

 

 

 

 

  1. CamScanner

  • Telefonunuzun kamerasını tıpkı bir tarayıcı gibi kullanabilmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadırı. Notlarınızı ve dökümanlarınızı telefonunuzun kamerası ile tarayıp, otomatik olarak düzenleyerek dijital ortama taşımanızı sağlayan CamScanner uygulaması işinizi oldukça kolaylaştıracak.

 

 

 

 

  1. Babbel ile dil öğrenme

  • Babbel, hızlı adımlarla dil öğrenmenizi sağlayan oldukça kullanışlı bir uygulama. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Babbel sayesinde İngilizce, Fransızca ve 12 dil daha öğrenebileceksiniz.

Yazar hakkında

Saitcan TAKILAN

Bilgisayar programcısı, Proje geliştiricisi, Ağ ve Teknoloji tutkunu.

Yorum Yap

Yorum yazmak için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir